MPLAD6.5KP15CA
MFR.Part #
MPLAD6.5KP15CA
JLCPCB Part #
C2625459
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 16.7V 24.4V 267A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)