SMCJ160CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ160CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447411
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 287V 5.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS