MPLAD36KP75AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP75AE3
JLCPCB Part #
C3704918
Description
-55℃~+150℃ 121V 298A 36kW 75V 83.3V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS