MPLAD36KP45AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP45AE3
JLCPCB Part #
C2633774
Description
-55℃~+150℃ 36kW 45V 496A 50V 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS