MXLPLAD7.5KP43A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP43A
JLCPCB Part #
C2648778
Description
-55℃~+150℃ 108A 10uA 43V 52.8V 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS