MPLAD30KP75AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP75AE3
JLCPCB Part #
C3707758
Description
121V 246A 30kW 75V 83.3V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS