MXPLAD18KP100CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP100CA
JLCPCB Part #
C2632828
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 112A 162V 18kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS