MPLAD36KP70AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP70AE3
JLCPCB Part #
C2633801
Description
-55℃~+150℃ 113V 319A 36kW 70V 77.8V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS