MPLAD30KP33AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP33AE3
JLCPCB Part #
C2633828
Description
-55℃~+150℃ 30kW 33V 36.7V 53.3V 564A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS