APT106N60LC6
MFR.Part #
APT106N60LC6
JLCPCB Part #
C5588936
Package
TO-264-L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 106A 229pF 3.5V 308nC@10V 600V 8.39nF TO-264-L MOSFETs ROHS