MPLAD36KP60AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP60AE3
JLCPCB Part #
C2633802
Description
-55℃~+150℃ 36kW 372A 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS