MAPLAD7.5KP24A
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP24A
JLCPCB Part #
C2626767
Description
-55℃~+150℃ 10uA 193A 24V 26.7V 38.9V 7.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)