MPLAD36KP54AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP54AE3
JLCPCB Part #
C2633768
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 414A 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS