M15KP130CAE3/TR
MFR.Part #
M15KP130CAE3/TR
JLCPCB Part #
C7296719
Description
-65℃~+150℃ 10uA 130V 144V 15kW@10/1000us 209V 72A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS