MPLAD36KP16AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP16AE3
JLCPCB Part #
C2632156
Description
-55℃~+150℃ 1.324kA 16V 17.8V 27.2V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS