MPLAD36KP17AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP17AE3
JLCPCB Part #
C2632005
Description
-55℃~+150℃ 1.25kA 17V 18.9V 28.8V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS