MPLAD36KP100CA
MFR.Part #
MPLAD36KP100CA
JLCPCB Part #
C2630977
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 162V 223A 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)