MXLSMBG40A
MFR.Part #
MXLSMBG40A
JLCPCB Part #
C2626427
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS