MPLAD36KP300CA
MFR.Part #
MPLAD36KP300CA
JLCPCB Part #
C2631325
Description
-55℃~+150℃ 10uA 300V 333V 36kW 483V 75A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)