MPLAD30KP170CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD30KP170CA
JLCPCB Part #
C2633386
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 110A 170V 189V 275V 30kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)