MXPLAD7.5KP43AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP43AE3
JLCPCB Part #
C2631083
Package
PLAD
Description
43V 47.8V 69.4V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS