MPLAD15KP90AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP90AE3
JLCPCB Part #
C2630508
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 100V 102A 146V 15kW 90V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS