MPLAD18KP33CA
MFR.Part #
MPLAD18KP33CA
JLCPCB Part #
C2631949
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 338A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)