MPLAD18KP43CA
MFR.Part #
MPLAD18KP43CA
JLCPCB Part #
C2631937
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 260A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)