PIC18F44K20-E/MV
MFR.Part #
PIC18F44K20-E/MV
JLCPCB Part #
C638914
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~3.6V 16KB 256Byte 35 48MHz 768Byte 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS