MPLAD18KP11AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP11AE3
JLCPCB Part #
C2631128
Description
-55℃~+150℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 18kW@10/1000us 989A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS