MAPLAD30KP260A
MFR.Part #
MAPLAD30KP260A
JLCPCB Part #
C2632853
Description
-55℃~+150℃ 10uA 260V 289V 30kW 419V 71A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)