MPLAD18KP16AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP16AE3
JLCPCB Part #
C2630981
Description
-55℃~+150℃ 10uA 16V 17.8V 18kW 26V 693A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS