MPLAD18KP78AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP78AE3
JLCPCB Part #
C2630968
Description
-55℃~+150℃ 126V 143A 18kW 78V 86.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS