MPLAD18KP36AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP36AE3
JLCPCB Part #
C2631000
Description
-55℃~+150℃ 18kW 310A 36V 40V 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS