MPLAD18KP12AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP12AE3
JLCPCB Part #
C2631113
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 18kW 19.9V 905A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS