MPLAD18KP150CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD18KP150CA
JLCPCB Part #
C3700093
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 150V 167V 18kW 243V 75A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)