MXPLAD18KP28A
MFR.Part #
MXPLAD18KP28A
JLCPCB Part #
C2630856
Description
-55℃~+150℃ 18kW 28V 31.1V 396A 45.5V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS