MXLPLAD36KP24A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP24A
JLCPCB Part #
C2635553
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 36kW 39.8V 905A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS