MPLAD15KP9.0AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP9.0AE3
JLCPCB Part #
C2630511
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10V 15.4V 15kW 975A 9V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS