MPLAD15KP16A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP16A/TR
JLCPCB Part #
C2449363
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 16V 17.8V 26V 576A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS