MPLAD15KP12A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP12A/TR
JLCPCB Part #
C2449384
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 13.3V 15kW 19.9V 753A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS