MPLAD15KP36A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP36A/TR
JLCPCB Part #
C3714391
Description
10uA 15kW 258A 36V 40V 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS