MPLAD15KP11A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP11A/TR
JLCPCB Part #
C2449358
Description
-55℃~+150℃ 10uA 11V 12.2V 15kW 18.2V 822A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS