MXLLCE11AE3
MFR.Part #
MXLLCE11AE3
JLCPCB Part #
C2628550
Description
1.5kW 11V 12.2V 18.2V 82A TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS