MIC6315-41D2UY-TR
MFR.Part #
MIC6315-41D2UY-TR
JLCPCB Part #
C626133
Package
SOT-143-4
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1V~5.5V 20ms 4.1V Active Low Manual reset input Open-drain Voltage monitor SOT-143-4 Supervisor and Reset ICs ROHS