MAPLAD6.5KP24CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP24CA
JLCPCB Part #
C2626221
Description
10uA 167A 24V 26.7V 38.9V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)