MCP4431T-103E/ST
MFR.Part #
MCP4431T-103E/ST
JLCPCB Part #
C627238
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 129 1MHz 2.7V~5.5V 4 50ppm/℃ I2C Linear ±20% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS