MX1.5KE91CA
MFR.Part #
MX1.5KE91CA
JLCPCB Part #
C2632640
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 125V 12A 77.8V 86.5V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS