MASMCJLCE36AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE36AE3
JLCPCB Part #
C2626578
Description
1.5kW 25.8A 36V 40V 58.1V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)