MXSMCJLCE36AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMCJLCE36AE3
JLCPCB Part #
C2629954
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 25.8A@10/1000us 36V 44.2V 58.1V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS