MASMCJLCE11AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE11AE3
JLCPCB Part #
C2627220
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 82A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)