JANTXV1N4617-1/TR
MFR.Part #
JANTXV1N4617-1/TR
JLCPCB Part #
C3735428
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.4kΩ 1uA@1V 2.4V 500mW ±5% DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS