MASMCGLCE11AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE11AE3
JLCPCB Part #
C6223872
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)