5.0SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C1975711
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 17V 18.9V 181A 20uA 27.6V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS